Здорова дитина - здорова нація (придбання кисневого концентратора та монітора пацієнта). На реалізації

Доданий
01.03.2018
Номер
2
Охорона здоров'я

Мета - забезпечення максимально якісного, ефективного та швидкого надання невідкладної медичної допомоги дітям завдяки використання сучасної апаратури, покращення матеріально-технічної бази Надвірнянської дитячої лікарні шляхом придбання кисневого концентратора та монітора пацієнта для відділу інтенсивної терапії. (Детальніше про обладнання https://www.youtube.com/watch?v=x-zZi97Ezik)

Автор проєкту
Мирослав
Мирослав Длябога
Бюджет
200 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис та обгрунтування необхідності реалізації проекту

В даний час збільшується ріст патологічних станів хворих, зокрема у дітей, що потребує більш якісного підходу до їх лікування. На жаль, фінансова спроможність дитячої лікарні не дозволяє забезпечити все необхідне медичне обладнання. Переваги кисневого концентратора: Дасть можливість повністю замінити кисневу станцію, яка на даний час в Надвірнянській дитячій лікарні потребує капітального ремонту (термін експлуатації кисневої станції 25 років). Економічно вигідний – зникає проблема із обслуговування кисневих балонів та ремонту допоміжного устаткування. Кисневий концентратор можна використовувати при транспортуванні хворих в обласну дитячу клінічну лікарню машиною швидкої допомоги, яка на сьогодні не оснащена кисневою апаратурою. Дане обладнання можна використовувати при проведенні штучної вентиляції легень у хворих, уникнувши використання кисневих балонів. Монітор – слідкуюча апаратура, яка дозволяє спостерігати за станом хворої дитини. Це - пристрій, завдяки якому можна одночасно безперервно слідкувати за всіма життєвими показниками пацієнта (ритм серця, насичення крові киснем, кров'яний тиск, частота дихання, температура тіла, пульс). Це вирішить проблему в якісному, ефективному і швидкому наданні невідкладної медичної допомоги.

Опис та обгрунтування необхідності реалізації проекту

Придбання кисневого концентратора для проведення штучної вентиляції легень у хворих дітей та монітор пацієнта, що дозволяє спостерігати за станом пацієнта дасть можливість зменшити кількість летальних випадків та покращить якість надання медичних послуг у дитячій лікарні.

Фотографії