Відновлення тротуару на перехресті вулиць Грушевського-М.Черемшини Брав участь

Доданий
02.03.2018
Номер
9
Дорожнє господарство

Мета проекту - створення належних умов проживання мешканців, зменшення травматизму пішоходів, покращення дорожньої інфраструктури; забезпечення безпеки пішоходів, зменшення рівня аварійності та виникнення дорожньо-транспортних пригод, покращення естетичного вигляду та привабливості міста шляхом відновлення тротуару та встановлення турнікетів на перехресті вулиць Грушевського-М.Черемшини.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Гаврильчук
Бюджет
186 040 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис та обгрунтування необхідності реалізації проекту

Останніми роками в м.Надвірна значно покращилась дорожня інфраструктура. Щороку не тільки в центральній частині міста, а й в мікрорайонах проводяться роботи по відновленню вулиць, прибудинкових територій, пішохідних доріжок та тротуарів за допомогою бруківки. Проте ще ряд об’єктів на сьогодні залишаються в стані зношеності і потребують капітального ремонту. До таких об’єктів належить і тротуар на перехресті вулиць Грушевського-М.Черемшини.

Опис та обгрунтування необхідності реалізації проекту

Дорожнє покриття тротуару за багаторічний період експлуатації зруйнувалося і не відповідає повною мірою сучасним вимогам. Щодня даним тротуаром користується велика кількість мешканців міста, оскільки поряд розміщені державні установи та торгівельні заклади. Стан дорожнього покриття тротуару та відсутність пандусів завдає жителям міста великих незручностей, особливо людям з обмеженими фізичними можливостями, особам похилого віку, матерям з дитячими візочками тощо. Реалізація даного проекту дозволить забезпечити комфортні умови проживання людей, зниження травматизму, зменшення дорожньо-транспортних пригод та найголовніше – безпека мешканців, покращення естетичного вигляду та привабливості міста.

Фотографії