Заходи по організації безпеки дорожнього руху на зупинці Соборна-Комарова Брав участь

Доданий
01.03.2018
Номер
3
Дорожнє господарство

Мета - створення належних, комфортних та безпечних умов для очікування пасажирами громадського транспорту шляхом встановлення сучасної зупинки по вул.Соборна-Комарова. Проектом передбачено встановити сучасну криту зупинку, влаштувати заїзну кишеню, провести комплексний благоустрій, зовнішнє освітлення; влаштувати піднятий пішохідний перехід від зупинки, який буде освічуватися.

Автор проєкту
Оксана
Оксана Стефуняк
Бюджет
190 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Опис та обгрунтування необхідності реалізації проекту

Якщо в центральній частині міста ще встановлені автобусні зупинки, то на сьогоднішній день в мікрорайонах і на окраїнах міста існує проблема з облаштуванням та благоустроєм зупинок громадського транспорту. На деяких зупинках відсутні навіси для пасажирів, заїзні кишені для маршрутного транспорту, що часто може стати причиною не лише створення заторів в місті, але й виникнення дорожньо-транспортних пригод. До таких об’єктів в місті можна віднести кінцеву зупинки Соборна-Комарова.

Опис та обгрунтування необхідності реалізації проекту

Результатами впровадження даного проекту є створення сприятливих умов для громади міста Надвірна під час очікування міського транспорту, безпечних умов перебування на зупинці та покращення естетичного вигляду та інфраструктури міста.

Фотографії