Визначено проекти-переможці в рамках Бюджету участі

Визначено два проекти-переможці Бютжету участі

З метою налагодження співробітництва щодо залучення громадян безпосередньо до процесу прийняття рішень, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів розвитку міста, в Надвірнянській міській раді цього року було впроваджено Громадський бюджет або Бюджет участі у рамках проекту “Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ — ІІ), який реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Кожен мешканець міста мав можливість подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті.

Цього року в рамках проекту в бюджеті міста передбачено 100 тис. грн. на реалізацію малих проектів (максимальна вартість проекту 49 900 грн.). На Громадський бюджет було подано 6 малих проектів в категоріях «Енергозбереження», «Спорт», «Велоінфраструктура», «Навколишнє середовище» та «Інше». Протягом 15 днів громадяни міста на сайті https://nadvirna.pb.org.ua. мали можливість переглянути та віддати голос за 2 будь-які проекти. Всього проголосували 122 мешканці нашого міста.

За результатами голосування переможцями стали 2 проекти категорії «Спорт», а саме: «Шаховий спорт – дозвілля та розвиток інтелекту» та «Настільний теніс доступний кожному». Мета проектів - забезпечення належних умов для занять спортом та фізичною культурою, організація відпочинку, проведення дозвілля та інтелектуального і спортивного розвитку мешканців міста шляхом встановлення на території міського парку ім.І.Франка шахових та тенісних столів, а також часткове проведення благоустрою території парку.

Згідно Протоколу засідання постійної депутатської комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів від 02.10.2017 року два вищевказані проекти визначені як переможці та будуть профінансовані з міського бюджету в 2017 році. Дані проекти будуть реалізовані Надвірнянською міською радою до кінця поточного року.

Цього місяця також заплановано оголошення нового конкурсу громадських проектів, які будуть реалізовані в 2018 році, про що буде додатково повідомлено на сайті Надвірнянської міської ради та Громадського бюджету м.Надвірна.